• SİZİ ARAMAMIZI İSTER MİSİNİZ?

Müşteri ve İş Takip Programı

Güzellik Salonları, Kuaförler, Spor Salonları, Spa Merkezleri, Solaryum Merkezleri, Diş Hekimleri, Veterinerler ve daha fazlası...

 • Müşteriler
 • Randevular
 • Adisyonlar
 • Seanslar
 • SMS (Net GSM)
 • Gelir-Gider Kasa
 • Raporlar
 • Personeller
 • Personel Maaşları
 • Personel Primleri
 • Tedarikçiler
 • Kullanıcılar
 • Hizmetler
 • Hatırlatmalar
 • Ürünler
AYLIK ÖDEME YOK, YILLIK ÖDEME YOK...
SADECE 2000 TL + KDV'YE PROGRAMA SAHİP OLABİLİRSİNİZ.
Müşteri Takip Programı Giriş Ekranı

E-AJANDAM NEDİR ?

E-ajandam işletmenizdeki müşterilerinizin hareketlerini (adisyon, randevu, ürün satışı v.b.) ve işletmenize ait gelir ve giderlerinizi kolayca görebileceğiniz 100% web tabanlı müşteri takip programıdır.

İnternetinizin olduğu her yerden programımıza erişebilirsiniz.

Kullanıcı sınırlaması yoktur.

Kolay ve basit olmasından dolayı müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

Mobil cihazlara uyumludur.

Yıllık ödeme yoktur. Sadece hosting ve domain ücreti ödersiniz. Hosting hizmeti tarafınızdan sağlanır.

Hizmetler özelliği ile kolayca sektörünüze uyumlu hale getirebilirsiniz.

Talepleriniz doğrultusunda programımızı geliştirebiliriz.

HANGİ ÖZELLİKLER VAR?

ÖZELLİKLER VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

MÜŞTERİLER

Bu özellik ile sınırsız sayıda müşteri ekleyebilir, eklediğiniz müşterilerinizi silebilir ve bilgilerini kolayca güncelleyebilirsiniz. Müşteri eklerken kişisel bilgileri (TC, telefon, e-posta, adres, meslek, sosyal medya hesapları ve özel durumları) kolayca kaydedebilirsiz.

Ayrıca müşterilerinizin durumunu aktif, pasif, kara liste olarak kolayca tanımlayabilirsiniz.

Müşteri Listesi Ekranı

RANDEVULAR

Müşterilerinize personellerinizin boş tarih ve saatlerine göre kolayca randevu verebilirsiniz.

Müşterilerinize randevu verirken, sistem sadece personellerinizin boş saat ve tarihlerini gösterir. Böylece zamandan tasarruf sağlayarak kolaylıkla randevu organizasyonunuzu yapabilirsiniz.

Randevuya gelen müşterilerinizin durumlarını kolayca değiştirebilir ve notlar ekleyebilirsiniz. Randevu saatinden önce NETGSM sms sistemi ile randevu hatırlatma mesajı gönderebilirsiniz.

Günlük randevu listesini görebilir ve iş planınızı kolayca yapabilirsiniz.

Randevular

SMS

NETGSM ile anlaşma sağladıktan sonra kayıtlı müşterilerinize dilediğiniz gibi sms gönderebilirsiniz.

* NETGSM ücretli toplu sms sistemidir. NETGSM ile anlaşma tarafınızdan yapılmaktadır.

Detayları buradan görebilirsiniz.

SMS

ADİSYONLAR

Tanımlı müşterilerinize sisteme tanımladığınız hizmetler ile kolayca adisyon açabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece müşteri profiline girip "Adisyon Ekle" butonuna tıklamanız. Toplam ücret ve peşinat gibi bilgileri girdikten sonra seanslar tanımlayabilir, kalan tutarı seans bazında tahsilat yapabilirsiniz. Seans tarihlerini istekleriniz doğrultusunda güncelleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz seans tarihlerine göre sistem otomatik olarak randevu oluşturmaktadır. Oluşturulan randevularınıza kolayca saat ve personel tanımlayabilirsiniz.

Müşterilerinizin geçmiş ve gelecek adisyonlarını kolayca görebilirsiniz.

Adisyonlar

GELİR-GİDER KASA

Tüm gelirlerinizi, giderlerinizi, tedarikçi ödemelerinizi, adisyon peşinatlarını, personel maaşlarını, personel primlerini yönetebilir ve para çıkışlarınızı kolayca takip edebilirsiniz.

Gelir-Gider Kasa

RAPORLAR

Gün sonu raporu, aktif müşteri listesi, pasif müşteri listesi, müşteri kara listesi, borcu olan müşteriler, vadesi geçmiş borçlu müşteriler, verilen hizmetler (belirli tarihler arası), alınan ödemeler (belirli tarihler arası), personellerinizin yaptığı işler (belirli tarihler arası), ürün satış raporu (belirli tarihler arası), ürün stok raporu, randevu listesi (belirli tarihler arası), randevuya gelmeyenler, tedarikçi raporu gibi görmek isteyeceğiniz bilgileri kolayca görüntüleyebilir ve çıktısını kolayca alabilirsiniz.

Raporlar

PERSONELLER

Personellerinize personel türü belirleyip ürün satış primi, müşteri ekleme primi, paket satış primi tanımlayıp sınırsız sayıda personel tanımlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman bilgileri güncelleyebilirsiniz.

Personeller

PERSONEL MAAŞLARI

Personel detay sayfasından personellerinize maaş ödemesi yapabilirsiniz.

Personel Maaşları

PERSONEL PRİMLERİ

Personel eklerken belirlediğiniz primler personelinizin yapmış olduğunuz işleme göre hanesinde tutulacaktır. Raporlar kısmından belli tarihler arasındaki hak edişlerini görebilirsiniz.

Personel Primleri

TEDARİKÇİLER

Ürünlerinizin tedarikçilerini buradan kaydedebilir ve tedarikçilerinize yapılan ödemeleri kolayca takip edebilirsiniz.

Tedarikçiler

KULLANICILAR

Sınırsız sayıda kullanıcı ekleyebilir ve bu kullanıcılara istediğiniz sayfalara ekleme, silme, düzenleme, görüntüleme yetkileri verebilirsiniz.

Kullanıcılar

HİZMETLER

Çalıştığınız sektöre göre sınırsız olarak hizmet ve alt hizmet ekleyebilirsiniz. Böylelikle bu hizmet ve alt hizmetleri adisyon sayfanızda seçip müşteriye yapılan işleme tanımlayabilirsiniz. Bu hizmetlere sektörünüze göre paketlerde tanımlayabilirsiniz.

Hizmetler

HATIRLATMALAR

Hatırlatmalarınızı not olarak, tarih seçip kaydedebilirsiniz. Zamanı gelince programımız siz "görüldü" işaretleyene kadar size notunuzu hatırlatacaktır.

Hatırlatmalar

ÜRÜNLER

Tedarikçilerinizi ekleyip bu tedarikçilerinize sınırsız sayıda ürün ekleyebilirsiniz ve müşteri profilinden müşterinize kolayca ürün satışı yapabilirsiniz.

Ürünler

ÜRÜN STOKLARI

Eklediğiniz ürünlere stok girişi yapabilirsiniz. Ürün satışları yapıldıkça otomatik olarak sistemden ürün sayısı düşecektir. Dolayısıyla ürün stoklarınızı kolayca takip edebileceksiniz.

Ürün Stokları

SIK SORULAN SORULAR

DESTEK

Bizi Arayın
Sorularınız için hafta içi 09.30 – 17.00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

0216 706 17 88
Bize Yazın
Sorularınız ve sorunlarınız için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en geç 1 iş günü içinde dönüş yapıyoruz.

info@e-ajandam.com